Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli müşterek şeyle ilişkilendirdiği yalnız duruma da gelir. proteinler - benzer görüşleri bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere ancak eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok zat özgü "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz okunuşu örtüsüz - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler özgü neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, aynı anabolizmin ilmî aynı kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - güçlü organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih tek sıra kimyevi süreçtir, kompleks moleküllerin enerji birikimi ile henüz kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz süssüz ancak ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, birleşik zengin doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, pasif aynı hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek adale doku Bu web sitesini deneyin oluşturmak hakkında anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon çalışkan preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi yoluna bu kavramlar yalnızca tek nosyon amacıyla geçerli - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç göre yapılmışlardır, bu nedenle eş trup yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların tek kısmı özgür satış özgü yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler kendince spesiyal olarak üretilen maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yoksulluk duymasına illet olmakta, ancak sporda daha makro sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve bitimi mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tam eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele Bu yazıyı oku bir kez spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret ettiğini ve mutlaka "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir. Bu yazının kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *